Trasy Specjalne -zagraniczne

Ceny w opracowaniu. Zostaną przedstawione po wyjaśnieniu się sytuacji z Covid.

1. Jezioro Garda

Z trasami dookoła jeziora, Riva del Garda, Arco i okolicach.

Trasy typowo” elektryczne” z przewyższeniami do 2000 m. Widoków nie zapomnisz do końca życia. Tutaj warto być i jeździć. Kultowa miejscówka. Trasy można wyznaczyć dla wymagających i tych mniej

2. Sella Ronda latem

Topowa miejscówka, którą znamy z nart i desek, ale trasy poprowadziliśmy na rower latem z wykorzystaniem także wyciągów. Przewyższenia dzięki temu nawet 3000 m. Naszym celem oprócz Sella Ronda jest też masyw Marmolady. Super miejscówka, widoki, jedzenie i trasy zapadające w pamięć inaczej niż zimą.

3. Istria

Półwysep Istria to Włochy i Chorwacja w pigułce. Trasy prowadzą ścieżkami rowerowymi wzdłuż i w poprzek półwyspu. Jest ich ok . 2500 km. Nie do przejeżdżenia. My wybierzemy najciekawsze. Pojedziemy tzw. Parenzaną trasą rowerową, która została zbudowana na nasypie kolejki, którą transportowano oliwę pomiędzy plantacjami i dalej w kierunku Triestu. Wybierzemy najciekawsze odcinki. Przejedziemy wzdłuż wybrzeża od Porecu po Pule. Zwiedzimy półwysep Kamieniak na samym południu Istrii. Wyspy byłego dyktatora Brijuni. A dla chętnych wycieczka wodolotem do Wenecji.

Owoce morza zjemy miedzy innymi w knajpach kanału Limskiego i Rovinij. Program knajpiany i winno-piwny jest bogaty. Podegustujemy, poplażujemy. Pełny program rowerowo, kulinarno , wypoczynkowy.

4. Karyntia

Nasze niedawne odkrycie to Karyntia. Rower, góry, jeziora. Wisienka na torcie to najdłuższa 15 kilometrowa super trasa, super flow. Praktycznie dla wszystkich w Bad Kleinkirchheim. Tam naprawdę warto jechać. Tras kilkaset kilometrów w różnych miejscach.

5. Tylko dla naszych pań

Tę wycieczkę prowadzi moja żona. Z reguły jest to trasa ścieżkami wzdłuż Brennicy i Wisły. Długość i reszta do ustalenia wg preferencji. Panie robią ,co chcą, a my nie przeszkadzamy. „Babski” wyjazd rowerowy.