O nas

Mam na imię Andrzej i jestem założycielem E Bike Team z dużym poczuciem humoru. Swoją przygodę z tym sportem zacząłem już ponad 6 lat temu z powodów zdrowotnych. Nasze wycieczki są dedykowane przede wszystkim dla rowerzystów jeżdżących na e-MTB a także MTB. Jeździmy w 95% po górach. Niestety praktyka pokazała, że łączenie elektryków z rowerami analogowymi (standardowymi) nie jest dobrym rozwiązaniem, dlatego zdecydowaliśmy się na wycieczki specjalnie wyznaczone dla obu tych grup. Jeśli uwaga któregoś z uczestników nie jest czymś rozproszona, to zwykle grupa jedzie płynnie w jednym tempie.

WAŻNE. Nie musisz nic planować do przodu. Z nami jeździsz w tygodniu lub weekend. Masz wolny czas? Sprawdzasz, gdzie jedziemy, zapisujesz się i jedziesz! Nie organizujemy wycieczek podczas deszczowych dni.

Realizujemy marzenia związane z jazdą na elektryku, a niewątpliwie spowodował on rewolucję w dotychczasowym stylu jazdy na rowerze. Dodatek wspomagania otworzył przed wieloma osobami nieograniczone możliwości.

A dzięki temu, że robimy to RAZEM, sprawia nam to wielką przyjemność.

GDZIE JEŹDZIMY?

Mieszkamy w Bielsku-Białej i okolicach, lecz na dziś mamy już wytyczone kilkadziesiąt tras w różnych miejscach na świecie.

W Polsce nasze główne kierunki to nasza piękna okolica, czyli Bielsko-Biała, Beskid Śląski, Żywiecki, rejon Babiej Góry, Wielkiej Raczy, Czantorii, Baraniej Góry, Skrzycznego, Rysianki, Pilska oraz wiele innych. Idąc poza granice naszych rejonów,udało nam się już zwiedzić takie miejsca, jak: Bieszczady, Krynica Górska, Beskid Niski, Szczawnica, Czorsztyn, Zakopane, Zawoja, Srebrna Góra i okolice, Bardo, Góry Stołowe, Góry Sowie, Sudety, Karkonosze Góry Izerskie ,Świeradów, Szklarska Poręba, Karpacz, Jura Krakowsko-Częstochowska, Wyspa Wolin i całe Wybrzeże.

Z czasem zaczęliśmy organizować wycieczki zagraniczne, do których zaliczamy:
Włochy, Alpy, Portugalia, Toskania, Elba,Istria, wyspy Dalmacji, Czarnogóra, Czechy, Słowacja i to jeszcze nie koniec! Jakie kierunki nas jeszcze czekają? Czas pokaże.
W Polsce to zaczynając od wschodu Bieszczady, Krynica Górska, Beskid Niski, Szczawnica, Czorsztyn, Zakopane, Zawoja, Babia Góra, Srebrna Góra i okolice, Bardo, Góry Stołowe, Góry Sowie, Sudety, Karkonosze Góry Izerskie ,Świeradów, Szklarska Poręba, Karpacz, Jura Krakowsko-Częstochowska, Wyspa Wolin i całe Wybrzeże.

Założyciel E Bike Team w większości san wytyczył trasy, przejeżdżając je i cierpliwie zaznaczając na górskich mapach. Nowa pasja wywołała chęć szerzenia i dzielenia się nią z innymi. Większość tras jednodniowych jest oddalona maksymalnie o 50 km od Bielska-Białej. Często odwiedzamy ciekawe miejsca, schroniska, gospody, restauracje, gdzie smak potraw może nas pozytywnie zaskoczyć. Lampa wina w nagrodę? Czemu nie?