Planowane wycieczki

750 PLN od osoby

Kotlina Kłodzka 29.07-02.08

Czarna Góra, Srebna Góra, Śnieżnik, Bardo, MTB Glacensis,Mała Morawa, ścieżka w chmurach.

4 dni jazdy na rowerze po trasach Kotliny Kłodzkiej, Srebrnej Góry, Czarnej Góry, masyw Śnieżnika, Bardo, Międzygórze.

Dzienne wycieczki 40-60 km po utwardzonych ścieżkach rowerowych. To dla grupy turystycznej.

Dla bardziej wymagających MTB sieć singletracków Glacensis. Mieszkamy przy trasie rowerowej 3 km przy pętli Ostoja i pętli Jodłów.

Wyjazd czwartek 29 lipca godz.16-17, powrót poniedziałek 2 sierpnia późnym wieczorem.Nocleg w domu 150 m2 z kuchnią, salonem i 4 pokojami 2 osobowymi.

Cena 750 pln od osoby z transportem busem z rowerem i noclegami, 4 dni wycieczek rowerowych z przewodnikiem i transportem na trasy oraz ubezpieczeniem NNW i OC, bez wyżywienia. Wyjazd z Katowic i Bielska-Białej.

690 PLN od osoby

Tatry Słowackie 13.08-16.08 

Przez 4 dni odwiedzamy wszystkie możliwe słowackie doliny w Tatrach.

Zaczynamy od Cichej doliny, doliny pod Krywaniem, Strbskiego jeziora, wjedziemy na 1500 m npm do źródeł Popradu, następnie pod Gerlach na 1650 m npm. Odwiedzimy Bilikową chatę na 1300 m npm i Tatrzańską Łomnice oraz Bachledovą dolinę. A jak wystarczy czasu to jaskinię Jasna w Demanowskiej Dolinie.

Wyjazd z Bielska-Białej piątek 13 sierpnia rano. Powrót poniedziałek 16 sierpnia wieczorem.

Noclegi w 2 osobowych pokojach apartamentowych z kuchnią. 

Cena wycieczki 690 pln od osoby, z transportem busem z rowerem i noclegami, 4 dni wycieczek rowerowych z przewodnikiem i transportem na trasy oraz ubezpieczeniem NNW i OC, bez wyżywienia.

 840 PLN od osoby

Góry Izerskie 12.08-16.08

Góry Izerskie,Świeradów Zdrój, Nowe Mesto w Czechach. Termin 12-16 sierpień.

Wycieczka w Góry Izerskie i Świeradów Zdrój z trasami w Czechach

 Termin 12-16 sierpień. 4 dni rowerowe. Wyjazd z Bielska w czwartek 12 sierpnia wieczorem busem z przyczepą, który zabiera rowery. Powrót poniedziałek 16 sierpnia późnym wieczorem. Jedziemy przez Tychy, Katowice, Wrocław do Świeradowa 

Plan 4 dni wycieczkowe to zwiedzanie na rowerze Gór Izerskich ze wszystkimi najważniejszymi atrakcjami.  Zaczynamy od Stogu Izerskiego, Chaty Górzystów, osady Orle, doliny Izery, kopalni kwarcu, wjedziemy do czeskiej Izerki, na Palicnik, na Smyrk. Podjedziemy Katorgą na Świeradowiec, jak ktoś nie był to dodatkowo zamek Czocha. Odwiedzimy wiele innych ciekawych miejsc.

Na wszystkie atrakcje i tak zbraknie czasu. Atmosfera bezcenna.

W zależności od potrzeb grupy, może powstać grupa turystyczna i grupa MTB, która wykorzysta polskie i czeskie singletracki Zajęcznik, Czarniawa i czeskie Nowe Mesto. Zjemy kolację w prawdziwej greckiej restauracji w Świeradowie.

Cena wycieczki ze wszystkimi opłatami, noclegiem w apartamentach 2 osobowych, transportem, rower na przyczepie i 4 dni wycieczek rowerowych z przewodnikiem, podstawowym serwisem, ubezpieczeniem KL i NNW i OC to 840 pln osoba. Cena bez wyżywienia. Kto chętny, także analogi zapraszam do kontaku. Grupa kameralna.

️Możliwość pożyczenia roweru elektrycznego full Haibike w cenie 150 pln za dzień.

1850 PLN od osoby

Chorwacja Brač i Hvar 02.09-08.09 

Chorwacja wyspa Brač i Hvar

Termin 2-8 września. Wyjazd 2 września wieczorem.

6- dniowa wycieczka rowerowa, 5 noclegów i 4-5 dni -rowerowych.

Pogoda gwarantowana , woda cieplutka

Plan wyjazdu:

Zbiórka w Katowicach dworzec PKP lub Spodek w czwartek 2 września godz. 18.00. Następnie Tychy, Bielsko-Biała, Cieszyn.

Jedziemy do Splitu na poranny prom. Powrót 8 września wieczorem.

Noclegi w 2 osobowych pokojach apartamentowych z aneksem kuchennym w Supetar.

Śniadania we własnym zakresie. Mieszkamy koło portu, więc można podjechać, jak ktoś ma ochotę na rowerze na kawę i ciastka lub kanapki do piekarni w porcie. Podczas wycieczek rowerowych robimy przerwy na plażowanie, kąpiel i jedzenie , a wieczorem integracja. Kolacja na miejscu lub wyjście nad morze lub do miasta , do konoby. 

Koszt wycieczki 1850 PLN bez wyżywienia, z transportem w komfortowym 8 osobowym busie, przewozem roweru, winietami, opłatami promowymi, noclegiem, ubezpieczeniem NNW i KL, organizacją wycieczek z przewodnikiem rowerowym i opieką podczas wycieczek rowerowych oraz wszystkimi dojazdami na start wycieczek. Grupa kameralna max 7 osób. Trasy dzienne ok. 60 km tak dobrane, żeby doładować baterię dla komfortu jak ktoś ma baterię 400-500 Wh.

Dla zainteresowanych proszę o kontakt sprawie rezerwacji, miejsca zbiórki, ewentualnych testów covidowych , przygotowania roweru i wyposażenia lub innych pytań.